Hakkımızda

HASSASVALF VANA MAKİNA SANAYİ TİC LTD ŞTİ

Vana satış, bakım, tamir, yedek parça ve fittings imalatı

VANA BAKIM VE TAMİRİ

HASSASVALF VANA MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ endüstriyel VANA sektöründe hizmet vermek amacıyla 2008 yılında konumu itibari ile Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinden birisi olan Kocaeli’de faaliyete geçmiştir. 12 yıldır Endüstriyel VANA hakkındaki tüm sorunlarınıza garantili bir şekilde çözüm üreterek, en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışma faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bakım ve tamir ihtiyacı olan her tip ve ölçüdeki yüksek basınç vanalarını, yedek parça imalatı destekli olarak hızlıca onarıp ilk günkü haline getiriyor, bakım sonrası testlerini ve kontrollerini yaparak garantili olarak teslim ediyoruz. Vana ve kontrol sistemli odaklı Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli devam ettirmekte olup sürekli iyileştirme felsefesiyle sektörde ilk ve öncü olmayı hedefleyerek en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Dürüst hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz.

İşletmemiz;

  • Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların,
  • Yedek parça ihtiyaçlarını,
  • Üretimde ortaya çıkan acil yedek parça taleplerini,
  • Kuruluş bünyesinde mevcut iyileştirme projelerini,
  • Öngörülen mühendislik çözümlerinin projelendirilmesi,
  • İş güvenliğini esas alan kaldırma, taşıma, hızlandırma vs. gibi çalışmaların projelendirilmesi,
  • Vana tamiratı, bakımı ve kontrolleri, İşlerini gerçekleştirmek üzere, mühendislik ve üretim desteği vermektedir.

Ayrıca; Sektörde faaliyet gösterdiği yıllar boyunca kazanmış olduğu bilgi birikimi ile İşletmelerin ürün satın alımlarında (Yataklar, Profiller, Salmastralar, Kaldırma Ekipmanları…), Taşlama, ısıl işlem, kaplama, diş açma… gibi ek imalat kanallarına ulaşmada, Çalıştığı kuruluşlara her türlü desteği sağlayarak hızlı bir tedarik süreci kazandırmayı hedeflemektedir.

SATIŞ

Sanayinin merkezi olarak görülen Kocaeli bölgesinde 12 yıldır vana bakım tamir ve yedek parça imalatı hizmeti vermekte olan firmamız, siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda 2020 yılı itibari ile vana satış ve pazarlama görevini de üstlenmiş bulunmaktadır. 12 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada sunmak, zamanında teslim garantisi ve her zaman bir üst segmentteki kaliteyi hedeflemek firmamızın satış departmanındaki ana prensipleri olacaktır.

HASSASVALF olarak Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz bilgilere göre sanayide ihtiyaç duyulan her türlü vana satışı yaparak bu alanda büyük bir pazara sahip olup, üretici ve satıcı firma statüsü kazanmayı hedefliyoruz. Yıllardır çalıştığımız kurum ve kuruluşlara her türlü desteği vererek güvenilir bir firma imajı elde etmeyi başardığımız gibi satış alanında da hızlı bir tedarik süreci ve uygun fiyat garantisi ile aynı başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz.